O nas

 

Jesteśmy studentami zakochanymi w podróżach. Chociaż potrafimy docenić interesujące muzea to zdecydowanie bardziej wolimy skupiać się na krajobrazach i ogólnym klimacie odwiedzanych miejsc. Dotychczas odwiedzaliśmy wyłącznie miejsca położone w Europie ale z każdą kolejną wyprawą coraz bardziej rośnie w nas apetyt na wyjazd gdzieś dalej.

Marta z rozsądku studiuje finanse i rachunkowość na SGH a z zamiłowania filologię włoską na UW. Szymon poza aktualnie studiowaną robotyką na Politechnice próbował również szczęścia na bardziej humanistycznych kierunkach takich jak psychologia oraz kognitywistyka ale wyniósł z nich tylko legitymacje.

Na blogu będziemy dzielić się z Wami naszymi przeżyciami ale również przeżyciami Naszych Podróżników. Wbrew pozorom, studenci dużo jeżdżą, a my powiemy Wam jak i dokąd! Różne przygody, różne podróże, różni autorzy. Mamy nadzieję, że znajdziesz na naszym blogu coś dla siebie i zainspirujesz się do wyjścia z domu.

 

Jeśli masz do zaoferowania ciekawe relacje z miejsc, w których jeszcze nie byliśmy i chcesz dołączyć do grona Naszych Podróżników, napisz do nas!